KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız ısı, ısınma teknolojileri teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Yetkili ve özel servis olarak teknik servis hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti kapsamındadır.

Firma çalışanlarımız, firmanın kuruluşundan önce çeşitli teknik servis firmalarında çeşitli kademelerde çalışmış, verilen hizmetin önemine vakıf, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile donatılmış olarak işe başlamışlardır.

Halihazırda çalışanlarımız gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli dönemlerde ve değişik firmalarda gereken eğitimleri almaya devam etmektedirler.

Kendi bünyemizde oluşturduğumuz çalışma sistemi sayesinde kaliteden ödün vermeden, zamanında ve hızlı servis anlayışı ile tüm marka Kombi ve Sofben sistemlerine hizmetimizi vermekteyiz. Kombi servisi olarak kaliteli hizmeti ile yıllardır büyüyen firmamız ” Isıtmada Uzman  ” sloganı ile başarılarını perçinleyecektir Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti kapsamındadır. Firma çalışanlarımız, firmanın kuruluşundan &oum...

Devamını Oku

Teknik Destek Ve Teklif Destek Almak İçin Tıklayınız.

MÜKEMMEL ÇALIŞMA

Özel Hizmetlerimiz

İsra Brülör, aşağıda listelenen geniş kapsamlı özel hizmet çalışmaları sağlama konusunda 32 yılı aşkın deneyime sahiptir.
bg-image
Yorumlarınız

Yorumlarınız

Siz değerli müşterilerimizin yapmış olduğu yorumlar. Yorum yapmak için sağ taraftaki kutucukları doldurunuz.

350+

Tamamlanan Projeler

120+

Yapılan İş

30+

Yılların tecrübesi

Yorum Yapmak İçin Kutucukları Doldurunuz.

KALİTELİ VE HIZLI HİZMET

SON BLOG YAZILARI

Klima Tamircisi, aşağıda listelenen geniş kapsamlı özel hizmet çalışmaları sağlama konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.